אודות

אודות החברה:

תכנון אורבני מרגש אותנו. שכונות העבר צמחו מהחולות, הסלעים ואדמות הטרשים – שכונות העתיד צומחות על גבי המורשת המפוארת שלהן.

לשכונות יש אישיות לא פחות מהעוברים דרכן ובגללן אנו קמים בכל בוקר עם תשוקה ליצור, נהנים לעקוב אחר כל מגמת שינוי, לבחון כל התפתחות ולזהות הזדמנויות חדשות שצומחות בהן. ערים מרגשות אותנו. מה שיקרה איתן בעתיד מרגש אפילו יותר.

קבוצת בית חדש מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הפרויקטים ולהיות חלק בלתי נפרד מהאורבאניות החדשה והמרגשת שהיא מובילה.

קבוצת בית חדש הינה חברה יזמית ייחודית, המתמחה בייזום והקמת פרויקטים רחבי היקף באזורי ביקוש והשבחתם תוך מתן דגש על איכות תכנון יוצאת דופן ומתן דגש על מפרטים ופרטי גמר באיכות הגבוהה ביותר הקיימים כיום בשוק.

החברה הוקמה על ידי חברת "אחים משהור" ושואבת את כל הידע והניסיון שלה מהחברה האם אשר לה ניסיון רב שנים בהן הקימה מגוון רחב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, משרדים, מסחר ומלונאות.

את החברה מוביל צוות אינטגרלי מקצועי אשר מביא להצלחת החברה לאורך השנים.

קבוצת בית חדש מובילה מגוון פרויקטים יוקרתיים בהיקפים משתנים ומרשימים בגודלם, המשנים את פני העיר ומהווים נקודות ציון ארכיטקטוניות, החל מפרויקטי תמ"א 38 בלב שכונות הביקוש וכלה בפרויקטי פינוי-בינוי רחבי היקף של מאות יחידות כל אחד.

בעלי מניות קבוצת בית חדש הינה חברת "אחים משהור" המעניקה לחברה גב כלכלי חזק ואיתנות פיננסית מהגבוהות שקיימות בשוק.

קבוצת בית חדש שמה לה למטרה לבסס את מעמדה בפסגת עולם הנדל"ן, תוך הקפדה על איכות חסרת פשרות וסטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע בכל פרויקט אותו תבנה ותקים, באמצעות חברת הבנייה השולטת בה.

החברה קבעה לעצמה רף מקצועי גבוה וחשיבה מעמיקה על צורכי הסביבה והדיירים.

את מרב פעילותה מרכזת החברה בבירה, מתוך הבנה שההתחדשות העירונית היא האמצעי היחיד המאפשר מענה לביקוש הרב למגורים בעיר, אך יחד עם זאת מחפשת תמיד להתרחב למחוזות חדשים.

הידע המקצועי של קבוצת בית חדש, אשר ניזון מניסיונה העשיר של חברת הבנייה האם, בבנייה והקמת פרויקטים בשכונות השונות של ירושלים וסביבתה, מאפשר לה להבין לעומק את הדרישות התכנוניות הקיימות בעיר, לצפות מראש מגבלות או אתגרים עתידיים ולהיערך אליהם בהתאם.

האיכות הבלתי מתפשרת והשמירה על המרקם העירוני, באות לידי ביטוי בכל היבט בעבודת החברה: החל בסטנדרט התכנון והביצוע ועד לקשר עם הדיירים, שנשמר בקפידה לאורך כל התהליך ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

שתפו:

/ 5.

יצירת קשר
דילוג לתוכן